generatory,  polski nie musi być nudny,  TIK

Wirtualny spacer w edukacji z Evryplace

Fream Sp. z o.o., software house z Wrocławia, wypuścił innowację dotyczącą swojego produktu Evryplace – intuicyjny edytor wirtualnych spacerów. W obecnej sytuacji pandemicznej, brzmi to ciekawie. W środę, 28 kwietnia w godzinach 11:00 – 12:30 na platformie zoom- rusza BEZPŁATNY webinar, w którym dokładnie przedstawią swoją propozycję; można się logować pod linkiem –> TU 🙂 Jeśli działasz w edukacji, pracujesz w przedszkolu, szkole lub na uczelni, zajmujesz się promocją szkoły i tworzeniem materiałów edukacyjnych- ten webinar może Cię szczególnie zainteresować.

Fream swoją akcję wypuścił pod hasłem: „Zdalne dni otwarte i atrakcyjne materiały edukacyjne dla szkół, czyli jak stworzyć wirtualny spacer od podstaw? Zdjęcia 360° i edytor Evryplace dla oświaty”. Dzięki niej będzie szansa, by dowiedzieć się wszystkiego o wykorzystaniu wirtualnych spacerów w promocji szkoły i edukacji oraz nauczyć się, w jaki sposób samemu wykonać zdjęcia 360° oraz stworzyć wirtualną przechadzkę.

Produkt z powodzeniem wykorzystywany jest przez wiele polskich i zagranicznych instytucji oraz szkół w ramach akcji #ZdalneDniOtwarte i #ZdalnyNauczyciel.

Odwiedziny w przyszłej szkole są kluczowym wydarzeniem w życiu kandydatów, jak i samej szkoły. Stąd też pomysł na przygotowanie wirtualnych Dni Otwartych, podczas których można zobaczyć, jak wyglądają sale, co dzieje się w szkole oraz jaka atmosfera w niej panuje. Obecna sytuacja utrudnia przygotowanie tego wyjątkowego dnia w tradycyjnej formie. Dzięki technologii zdjęć panoramicznych i łatwemu w obsłudze edytorowi ponownie można przyciągnąć studentów, uczniów oraz rodziców i dać im szansę zapoznania się z ofertą edukacyjną w bardzo atrakcyjny i bezpieczny sposób. Taki materiał to również świetna forma promocyjna, która pomoże zbudować pozytywny i nowoczesny wizerunek szkoły przez cały rok i kolejne lata, będąc ofertą, ale także wizytówką.

Evryplace- proste narzędzie do tworzenia wirtualnych spacerów, gdziekolwiek zechcesz

Produkt EVRYPLACE daje także możliwość nauczycielom przygotowania własnych materiałów na zajęcia. Jesteś w ciekawym miejscu? Nie masz możliwości zabrania do niego uczniów? Chciałbyś wybrać się z klasą na zajęcia w plenerze w okresie pandemii? Jest na to sposób! W czasach, kiedy nie można swobodnie organizować grupowych wyjść do muzeów, do zoo, w plener, wykorzystując prezentacje 360° i uzupełniając je o własne treści merytoryczne (w formatach tekstowych, graficznych, filmowych i dźwiękowych), z łatwością samodzielnie przygotujesz wirtualny spacer. Dzięki temu rozwiązaniu, można wspólnie zwiedzać miejsca, niezależnie od tego gdzie jesteś, personalizując swoje działania i zachowując bezpieczeństwo.

Masz ochotę na spacer po moim mieście? Z Evryplace to proste i przyjemne, zapraszam do Wrocławia!